Kawa Jura Impressa Blend Zobacz większe

Kawa Jura Impressa Blend 250g

Silny smak i aromat- idealna pod espresso, jak również baza pod cappuccino i latte macchiato.

Więcej szczegółów

29,90 zł


ssl

OPIS: Kawa Jura Impressa Blend 250g

Blend

Stworzyliśmy tą wspaniałą mieszankę dla Ciebie łącząc 70% kawy Arabika i 30% ziaren Robusta.. Charakteryzuje się wysoką zawartością zielonych ziaren z Meksyku Brazylii i Ugandy czemu zawdzięcza tą wyjątkową pełnię smaku.

Aromat5
Kwasowość2
Konsystencja4
Stopień palenia3

O kawie
Mieszanka Impressa jest przygotowana specjalnie do użycia w ekspresach automatycznych JURA. Dzięki zawartości Robusty w mieszance, w trakcie procesu zaparzania nawet w ekspresie automatycznym, na powierzchni kawy wytwarza się piękna, długotrwała i gładka crema.

Smak
Silny smak i aromat Impressa określona jako typowa włoska mieszanka pod espresso, może stanowić również doskonałą bazę pod kawy cappuccino i latte macchiato.

Rekomendacje
Mieszanka najbardziej pasuje do małego, silnego espresso. Siła jej charakteru przebija się również doskonale przez mleko w specjałach mlecznych.

OPIS PRODUCENTA: Kawa Jura Impressa Blend 250g

Jura - ekspresy do kawy

 

Akcesoria do ekspresów Jura

Szeroki wybór akcesoriów do obsługi ekspresów Jura.

akcesoria do ekspresów do kawy jura

Produkty do konserwacji ekspresów Jura

Dopasowanie produktów do konserwacji i obsługi ekspresów Jura.

produkty do konserwacji ekspresów do kawy jura

Wyjątkowy producent ekspresów Jura

Jak powstają ekspresy Jura? Odrobinę historii na temat firmy Jura.

Od 1931 roku szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego.

Jako pionier w branży automatycznych ekspresów JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego.

o producencie ekspresów do kawy jura

Serwis ekspresów Jura - LUMAR Łódź

Firma Lumar jest od 2008 r. autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym ekspresów do kawy marki JURA. Dzięki naszemu doświadczeniu macie Państwo 100% pewność na profesjonalną naprawę ekspresu. 
Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz oprogramowanie komputerowe służące do prawidłowej diagnostyki urządzeń. Mamy własny magazyn części zamiennych dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać usługę serwisową.

serwis ekspresów do kawy Jura - Lumar Łódź

Technologia w ekspresach Jura

Poniżej przedstawiamy kluczowe technologie zastosowane w ekspresach Jura.

Ponieważ finalny smak kawy zależy od wielu czynników. 
To wszystko zaczyna się od świeżych ziaren, świeżo zmielonych za naciśnięciem jednego przycisku i zaparzonych w mniej niż 60 sekund – wszystko po to by uwolnić najlepszy aromat i jakość kawy.

ekspres do kawy bluetooth smartfon telefon