Jura J90 Brilliant Silver Edycja Limitowana

Ekspres do kawy Jura J90 Brilliant Silver to model z limitowanej edycji, który zachwyca niezwykłym wyglądem. Został wykonany z zadziwiającą precyzją – wszystkie elementy obudowy pokryto podwójnie lakierowanym materiałem w kolorze lśniącej bieli. To propozycja dla osób o wysoko rozwiniętym poczuciu estetyki, które poszukują wyjątkowych projektów.

Więcej szczegółów

6 699,00 zł

-800,00 zł

7 499,00 zł brutto


ssl

OPIS: Jura J90 Brilliant Silver Edycja Limitowana

Funkcja One Touch w ekspresie Jura J90

Szwajcarski producent zadbał o to, aby przygotowywanie kawy w porannym pośpiechu zajmowało jak najmniej czasu. Ekspres Jura J90 Brilliant Silver posiada funkcję One Touch – naciskasz jeden przycisk, a po chwili z wylewki płynie Twój ulubiony specjał!

Regulacja wysokości wylewki

W ekspresie Jura J90 bez problemu przygotujesz napoje w naczyniach o różnej objętości. To model przystosowany zarówno do robienia małej porcji Espresso, jak i Latte w wyższej szklance. Ekspres wyposażono w opcję regulacji wysokości wylewki – można zmieniać jej położenie w zakresie od 65 do 153 mm. Ponadto, bez problemu zmieścisz obok siebie dwie szklanki – szerokość wylewki można ustawiać między 20 a 50 mm. Urządzenie posiada oddzielną wylewkę do przygotowywania mlecznych specjałów – jej wysokość zmienisz w zakresie 100-153 mm.

Kolorowy wyświetlacz

Ekspres Jura J90 to sprzęt, który pomimo zaawansowanych technologii, cechuje się przyjazną dla użytkownika obsługą. W górnej części urządzenia znajdziesz duży, kolorowy wyświetlacz TFT, który reaguje na polecenia wydawane za pośrednictwem 6 przycisków. Menu jest intuicyjne, dzięki czemu łatwo odnajdziesz wszystkie potrzebne opcje. Ponadto, producent zadbał o to, aby każda pozycja w menu była dobrze widoczna – dla ułatwienia obsługi każdy specjał oznaczono czytelną grafiką.

13 specjałów kawowych do wyboru

Ekspres Jura J90 Brilliant Silver potrafi przygotować wiele specjałów, które dorównują jakością kawom serwowanym w uznanych kawiarniach. Urządzenie oferuje aż 13 specjałów kawowych – intensywne kawy o dużej zawartości kofeiny, łagodne napoje z dodatkiem mleka, a nawet porcja pianki mlecznej do deserów i gorąca woda na herbaty. To wszechstronne urządzenie, które potrafi wiele!

W menu ekspresu Jura J90 dostępne są następujące pozycje: Ristretto, 2 x Ristretto, Espresso, 2 x Espresso, Kawa, 2 x Kawa, Cappuccino, Espresso macchiato, Latte macchiato, Flat white, Porcja pianki mlecznej, Porcja mleka, Gorąca woda.

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

Szwajcarska marka Jura zadbała o to, aby efekty parzenia w ekspresie Jura J90 były jak najlepsze. Odpowiada za to Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) – rewolucyjna technologia, która zoptymalizowała czas ekstrakcji. Podczas przygotowywania krótkich specjałów, takich jak Espresso, gorąca woda jest przepuszczana przez zmielone ziarna w sposób pulsacyjny, w krótkich cyklach. Duże znaczenie ma także dobranie odpowiedniego ciśnienia wody. Tak przeprowadzony proces gwarantuje wydobycie maksimum niezwykłego aromatu, który nie miałby czasu rozkwitnąć podczas zwyczajnego parzenia kawy.

Młynek Aroma G3

Duży wpływ na smak każdej kawy ma także stopień zmielenia ziaren – im większa precyzja w pracy młynka, tym więcej aromatów w przygotowanej kawie. Automatyczny ekspres do kawy Jura J90 został wyposażony w młynek stożkowy Aroma G3, który skutecznie mieli ziarna na drobne cząsteczki, zapewniając wydobycie wszystkich ukrytych aromatów. Młynek wykonano ze stali nierdzewnej, co daje gwarancję dużej odporności na uszkodzenia. Ponadto, dzięki dopracowanej konstrukcji, na ostrzach młynka nie pozostają żadne resztki kawy – masz pewność, że za każdym razem pijesz specjał przyrządzony wyłącznie ze świeżo zmielonych ziaren!  

Technologia gładkiej pianki Fine Foam

Pianka mleczna, która zdobi kawy z dodatkiem mleka, zachwyci Cię swoją delikatną konsystencją. Ekspres J90 Brilliant Silver został wyposażony w technologię gładkiej pianki Fine Foam, która zagwarantuje aksamitną piankę, równomiernie rozłożoną po całej powierzchni filiżanki. Podczas przygotowywania Latte lub Cappuccino, profesjonalna dysza mleczna spienia mleko aż dwa razy, aby wyeliminować wszystkie pęcherzyki powietrza, które mogłyby zaburzyć konsystencję pianki.

Pojemniki na ziarna, fusy i wodę

Pod górnym panelem ekspresu Jura J90 Brilliant Silver znajdziesz pojemnik na ziarna, do którego możesz wsypać 250 gramów kawy. Zbiornik na wodę można napełnić do poziomu 2,1 l. Dodatkowym udogodnieniem jest pojemnik na fusy, który pomieści aż 16 porcji, bez konieczności opróżniania!

Inteligentny System Wody (I.W.S.®)

Duży wpływ na smak kawy, ma także jakość wody użytej do zaparzenia specjału. W ekspresie Jura 90 masz pewność, że jest ona najwyższa – Inteligentny System Wody współpracując z filtrem CLARIS Smart, zadba o to, aby woda nie zawierała szkodliwych substancji ani osadu z kamienia. Technologia I.W.S. wykrywa obecność filtra, dzięki czemu wiesz, czy został poprawnie założony. Ponadto, dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, ekspres zawsze Cię poinformuje, gdy zużyty filtr będzie wymagał wymiany. Każdy specjał powstaje ze świeżo przefiltrowanej wody, w której pozostają jedynie cenne składniki. Masz także pewność, że ekspres będzie działał bezawaryjnie  przez wiele lat – filtr uniemożliwia postawanie osadu z kamienia na przewodach ekspresu.

Kompatybilny z aplikacją J. O. E.

Jura J90 Brilliant Silver to nowoczesny ekspres do kawy, którym możesz sterować za pomocą swojego smartfonu! W zestawie z ekspresem otrzymujesz nadajnik Smart Connect, dzięki któremu urządzenie potrafi nawiązać łączność z telefonem, za pośrednictwem Bluetooth. Jura przygotowała specjalną aplikację mobilną, dzięki której możesz w wygodny sposób obsługiwać ekspres – Jura Operating Experience. Aplikacja J.O.E. oferuje wiele przydatnych funkcji – możesz stworzyć całkowicie spersonalizowane menu, aby zawsze mieć pod ręką ulubione napoje swoich najbliższych. Ponadto, możesz skorzystać ze wskazówek i filmów, które pozwolą Ci lepiej wykorzystać możliwości ekspresu, a w razie potrzeby błyskawicznie skontaktujesz się z doświadczonym konsultantem Jura.

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania

W jednostce zaparzającej ekspresu do kawy Jura J90 Brilliant Silver zmieści się od 5 do 16 gramów zmielonej kawy. Niezależnie od tego, jaka ilość kawy trafi do jednostki zaparzającej, smak za każdym razem będzie intensywny. Zadba o to Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.) – technologia, która podczas procesu wstępnego parzenia dobiera odpowiednią ilość wody do wybranej ilości kawy.

Tryb Energy Save Mode

Korzystanie z ekspresu Jura J90 wcale nie oznacza dużego wzrostu rachunków za prąd. To urządzenie wyposażone w tryb Energy Save Mode dba oszczędne wykorzystanie energii, w sposób przyjazny dla środowiska.

Specyfikacja:
Pojemność zbiornika na wodę2,1 l
Pojemność zbiornika na ziarna250 g
Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji)16
Długość kabla zasilającego1,1 m
Napięcie230 prąd przemienny
Natężenie prądu10 amp
Częstotliwość50 Hz
Moc1450 wat
Zużycie energii podczas czasu oczekiwania0 wat
Zużycie energii11 Wh
Zużycie energii w trybie E.S.M.©6 Wh
Waga10,9 kg
Szerokość28,5 cm
Wysokość34,2 cm
Głębokość43,3 cm
Znak zgodności

OPIS PRODUCENTA: Jura J90 Brilliant Silver Edycja Limitowana

Jura - ekspresy do kawy

 

Akcesoria do ekspresów Jura

Szeroki wybór akcesoriów do obsługi ekspresów Jura.

akcesoria do ekspresów do kawy jura

Produkty do konserwacji ekspresów Jura

Dopasowanie produktów do konserwacji i obsługi ekspresów Jura.

produkty do konserwacji ekspresów do kawy jura

Wyjątkowy producent ekspresów Jura

Jak powstają ekspresy Jura? Odrobinę historii na temat firmy Jura.

Od 1931 roku szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego.

Jako pionier w branży automatycznych ekspresów JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego.

o producencie ekspresów do kawy jura

Serwis ekspresów Jura - LUMAR Łódź

Firma Lumar jest od 2008 r. autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym ekspresów do kawy marki JURA. Dzięki naszemu doświadczeniu macie Państwo 100% pewność na profesjonalną naprawę ekspresu. 
Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz oprogramowanie komputerowe służące do prawidłowej diagnostyki urządzeń. Mamy własny magazyn części zamiennych dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać usługę serwisową.

serwis ekspresów do kawy Jura - Lumar Łódź

Technologia w ekspresach Jura

Poniżej przedstawiamy kluczowe technologie zastosowane w ekspresach Jura.

Ponieważ finalny smak kawy zależy od wielu czynników. 
To wszystko zaczyna się od świeżych ziaren, świeżo zmielonych za naciśnięciem jednego przycisku i zaparzonych w mniej niż 60 sekund – wszystko po to by uwolnić najlepszy aromat i jakość kawy.

ekspres do kawy bluetooth smartfon telefon